Home Log in Kontakt Autor Zanech vzkaz English

Taxi

UK FHS Creek Hudba Literatura Knihy Film Cestovani Denik
   Site Map    About Site    Search

Future Sound of London

 
 

Brian Transeau se narodil roku 1971 v USA, od malička hrál na klavír, rok studoval klasickou hudbu na univerzitě v Berklee (Boston), psal pro producenty jako například Paul Van Dyk, Sting, Tori Amos, či Tiesto, Jeho skladby se objevily v řádově 30-ti filmech - většinou teda ale docela sračkoidních - jako např.: The Fast and the Furious ("Nocturnal Transmission"), Monster (Complete score), Gone in 60 Seconds (2000) - "Never Gonna Come Back Down", Blade II ("Tao of the Machine") a nebo v nefilmu American Pie. a lze je také nalezt ve více než 20-ti počítačových hrách: Need for Speed: Underground (2003) - "Kimosabe" (with Wildchild), Need for Speed: Most Wanted (2005) - "Tao of the Machine (Scott Humprhey's Remix)" (with The Roots), FIFA 2002 (2001) - "Never Gonna Come Back Down (Hybrids Echoplex Dub Mix)" atd.

Alba

Ima (1995)

ESCM (1997)

Movement in Still Life (1999)

Emotional Technology (2003)

This Binary Universe (2006)

These Hopeful Machines (2010)

- kdo má rád Roberta Milese, zejména tedy jeho album Dreamland, určitě ho nadchne i toto album. Za poznámku stojí, že R. Milese v v koncepci alba BT velmi ovlivnil.

Light of Things - 4. skladbu zpívá Kristy Hawkshaw (která zpívala i v Delerium: 2000 "Nature's Kingdom", 2000 "Inner Sanctum", 2006 "Fleeting Instant")
A Millions Stars - 7. (1. na CD2) skladbička, kteou opět zpívá Kristy Hawkshaw, mi připomíná Faithless, je fakt, že některý části jsou trochu přiteplený, nicméně zvukový linky songu jsou v songu jako celku celkem vymazlený
These Humble Machines (2011)

Radio-Edit alba These Hopeful Machines

 

Front Line Asembly a side projecty

Fluke

Hotel Costes - Stephane Pompougnac

BT (Brian Transeau)

Vibrasphere

Ticon

Infected Mushroom

Yahel

Skazi

Cosma

Ekoplex

Artha

Templar

Basilisk