Home Log in Kontakt Autor Zanech vzkaz English

Taxi

UK FHS Creek Hudba Literatura Knihy Film Cestovani Denik
   Site Map    About Site    Search

Vesmír

 


We Are the Aliens

2000 – Indie, červeny déšť (00:11-28) po dva měsíce  (V Indii se věřilo, že v roce 2000 skončí svět).

Tradovaná vysvětlení: 1) Vláda tvrdila, že je prach z Kerala.

Červen způsobily červené organismy (původně myšleno) bez DNA.
Godfrey Luise (00:28-30) tedy předpokládal, že patří mimozemšťanům. Luise kontaktoval v UK Sandra Wickramasinghne, který s Fredem Hoylem v 60. letech přišli s teorii, že tak jako rostliny vypouští svá semena, aby se jinde uchytila, rozsévají některé formy života svoje zárodky přes vesmír prostřednictvím komet- panspermie. (00:48-1:10)

Lidé předpokládají, že vesmír je příliš nehostínné místo, aby hostil jiný než náš život. Přírodovědci však odhalili přítomnost
života i v extrémních podmínkách (1:10-32): - R. Hoover: Monalake (1:10-20) - jezero bez ryb, 85 stupnu – teplota vody, 3x větší slanost než mořská voda, ale mikroorganismy zde žijí.
- Zjistilo se, že v
jaderných reaktorech (1:22-32) v alkalické vodě, žily orgasmy, jejich zdrojem potravy byly železné stěny reaktoru.
- Kameru z měsícní sondy
Severe 3 kosmonauti (pro niž severe 3 hledala vhodné místo na přístání) po 2,5 letech dopravili zpět na Zemi, kde vědci naši organismy považované za zemského původu (technik pravděpodobně kýchl na kameru) - potvrzení panspermie. Proto se taky od té doby kontrolují všechny sondy od přítomnosti organismu, aby se nenakazily jiné světy:)  (2:51-3:14)

(2:40-51) - Když se astronauti vrátili z Měsíce, byli
21 dní v karanténě , aby byli alien free. Materiálem z Měsíce se krmili slepice, injekční stříkačkou vstřikovali do zvířat, testovali na rostilnách - aby se zjistilo, jestli lurnární prach není nějakým způsobem toxický.(2:07-12)

Dr. Bill Stone: ve stodole v Texasu staví sondu která se má dostat na Europu.(1:22-2:13) - v jejím oceánu se patrně sodnou DEPTHEX (či z ní vycházející sondou) odhalí první vodní alien živočichové,

Důvodem, proč se Gdf. domníval, že jde o panspermii je, že těsně před počátkem červeného deště byl slyšen velký výbuch - mohlo se jednat o explozi meteoritu, - alternativní teorie: 1) meteorit udeřil do hejna netopýrů.

Ročně dopadne cca 500 tun meteoritu. Když se meteority rozlomily, našli se v nich struktury mikroorganismů. (2:18-48)

 Přežijí ale organismy meteoritu náraz? (3:45-4:24)

Test: Na univerzitě v Kent vystřelili mikroorganismy proti terči (s vodou a pod ní kamen - simulace dopadu do oceánu) rychlostí 10-15 tis ml/h,  zjistili, že určité procento mikroorganimsů náraz přežije. (4:28-4:52)

2003 – Havárie Kolumbie, důkaz, že některé organismy přežily dopad. 4:24-38)

Sandra Wickramasinghne (a dlš) jsou přesvědčení, že život přišel na Zemi z venčí Ačkoliv se nakonec prokázala přítomnost DNA v červeném dešti, Godfrey a Sandra W. zůstali u svého přesvědčení (tvrdí, že i mimozemské formy života mohou prokázat DNA)

x

 např. David Deamer: dokazuje, že život na principu bublina- bublina utvořila izolovaný prostor, kde se začaly samostatně vyvíjet dané sloučeniny.

úp

 

Front Line Asembly a side projecty

Fluke

Hotel Costes - Stephane Pompougnac

BT (Brian Transeau)

Vibrasphere

Ticon

Infected Mushroom

Yahel

Skazi

Cosma

Ekoplex

Artha

Templar

Basilisk