VUP Page

Hotel Costes

název pochází od Pařížského hotelu Hotel Costes na rue St-Honoré 239 z roku 1991, ve kterém Stephan Pompougnac pracoval jako číšník. Hotel se díky Stephanovi proslavil a dnes se mu dostavá značné poznosti od vyznamných osobností. Stephan se následně seznamuje se spolu-majitelem hotelu Jean-Louis Costes(em), který jej roku 1997 zve ke spolupráci. Roku 1999 vychází první album. Pompougnac se narodil roku 1968, od 18 pracuje jako DJ.)

Alba
Hotel Costes vol. 9.
Ohm G & Bruno - One
Hotel Costes vol. 3.
Pnc Aux Portes (11): jedna ze 4 best skladem od HC, navíc, tato by mìla být origoš matroš.
Hotel costes vol. 4
- je jedno z nej alb od HC, až na pár koma songu typu I ve got a cat je albun dost do podchytu, songy jako Closer to Julia (S. Pompougnac), Boarding (Orbient), Solar (Thunderball) jsou hodnì vklids.
Cafe de Flore - Doctor Rockit(11): jedna z best skladeb od HC vubec.Variety Lab - London in the Rain (1): pìkná pracièka od VL, celkem ujde i videoklip.Gotan Project - Epoca (12): klasická latinská pecka, s vlastním ponìkud však jednotvárným stylem.
Hotel costes vol. 5
The Strike Boys - Cocaine is a sin - do podžardels skladbička.
Hotel costes vol. 6
Tosca ~ Rolf Royce feat. Stephan Graf Hadik WildnerDoctor Jazz's Universal Remedy - Un Monde Sans FrimePaul & Price - Little White RosesRodney Hunter - Work that body
Hotel Costes vol. 15
I Want Her But I Don´t Want HerSecond Date - Young, Beautiful Etc.
Living on the Edge- první studiové album od Stephana Pompougnacka vydané 2004
Living on the Edge
Night and Day (2011) - samostanté album.
Je tu mj. i luxusní skladba o Patrice (Nobody´s Elses)

GhostDeviate - tak tenhle song asi není největším hitem, ale strašně se mi líbí i kvůli svému názvu..Take her by the Hand - singl asi v pěti verzích, tady je jedna z nich s mým prvním videem ve PS a PremieruProCC.