VUP Page

Nicolas Rada

Real name: Nicolás Martín Rada - was born in 1986/ Buenos Aires (Argentina).Influenced - Danny Howells (his favourite), John Digweed, Hernan Cattaneo, Martín García, Guille Quero, Deep Mariano, Nicholas Van Orton and so many others, he decided to take the way of the dark sounds of progressive house, deep and break progressive. His productions supported like Hernan Cattaneo, Guille Quero, Deep Mariano, Nicholas Van Orton, Gerardo Boscarino, Marcelo Vasami and others.

Poprve co vidím na discogs. vlastní self-promotion btw...

Nicolas Rada - Schiphol (Original Mix) - 1: 30 ... cool bass-line, jsem slyšel už ve více setech a teprve teď jsem si ji vystopoval, /tracku chybí Sub-line (na můj vkus) Třeba v tomhle setu Living A Virtual Life | Progressive House Set | 2017 Mixed By Johnny M se na 8 min překrývá ze subs z jinýho tracku a jde vidět, že nějakej sub-backlide by tracku prospěl. nemluvě o tom, že track evolving je hodně vytracenej..